KATALOG
Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Zając
NIP: 7861619762
WWW: https://adwokatzajac.pl/
Miasto: Poznań
Adres: Paderewskiego 6
Kod pocztowy: 61-770
Telefon: 604 189 269Opis:

Jedną z głównych funkcji adwokatów z tej kancelarii prawnej jest udzielanie porad prawnych. Klienci konsultują się z nimi, aby uzyskać zrozumiałe informacje na temat swoich praw i obowiązków w konkretnej sytuacji prawnej.

Reprezentacja klientów przed sądem to kolejny ważny obszar działalności podmiotu. Adwokat z Poznania działa jako pełnomocnik klientów w sprawach sądowych, starając się osiągnąć optymalne wyniki w zgodzie z obowiązującym prawem. Mogą to być sprawy cywilne, karne, rodzinne, pracy czy też inne.

Pomoc w sporządzaniu umów i dokumentów prawnych to inny obszar, w którym adwokaci udzielają wsparcia. Pomagają w tworzeniu umów handlowych, umów najmu, umów o pracę i innych dokumentów, dbając o ich zgodność z przepisami prawa.

W zakresie prawa korporacyjnego adwokaci pomagają firmom w zakładaniu, prowadzeniu i rozwiązywaniu spraw prawnych związanych z działalnością gospodarczą. Doradzają przy negocjacjach, transakcjach handlowych i w innych kwestiach biznesowych.

Klientom potrzebującym pomocy w sprawach rodzinnych adwokaci dają wsparcie w kwestiach rozwodowych, ustalaniu alimentów, opiece nad dziećmi i innych kwestiach związanych z życiem rodzinnym.

Adwokaci specjalizujący się w ochronie praw człowieka podejmują się przypadków naruszeń praw człowieka.

Data dodania: 29-01-2024

Zostaw Komentarz:


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)PODOBNE Firmy


WIĘCEJ

TORCAR - wypożyczalnia samochodów Poznań

Macieja Palacza, 134/U6 - Poznań

WIĘCEJ

Ebordi s.c.

Poznańska, 3 - Gądki

WIĘCEJ

Pozamykaj.pl

Grunwaldzka, 69 - Leszno