KATALOG
BADANIA POJAZDÓW
NIP:
WWW: http://www.badaniapojazdow.pl/
Miasto: Warszawa
Adres: Błękitna 80
Kod pocztowy: 04-663
Telefon: 228125328Opis:

Badanie techniczne pojazdu na stacji kontroli pojazdów jest obowiązkowe dla wszystkich kierowców w Polsce. Aby zdać to badanie i otrzymać ważny przegląd, niezbędne jest posiadanie odpowiednich dokumentów. Jakie dokumenty trzeba posiadać, żeby zdać badanie techniczne na stacji kontroli pojazdów?

1. Dowód rejestracyjny – Ten dokument jest nieodzowny i musi być aktualny. Właściciel pojazdu musi dostarczyć go na stację kontroli pojazdów warszawa, aby potwierdzić, że jest właścicielem pojazdu i że jest on zarejestrowany w odpowiednim urzędzie.

2. Dowód ubezpieczenia – Ubezpieczenie komunikacyjne jest również wymagane. Właściciel pojazdu musi posiadać aktualną polisę ubezpieczeniową, która pokrywa jego pojazd. Ten dokument udowadnia, że pojazd jest ubezpieczony na wypadek ewentualnych szkód.

3. Świadectwo przeglądu technicznego – Jeśli pojazd przeszedł pomyślnie przegląd techniczny wcześniej, właściciel musi dostarczyć na stację kontroli pojazdów warszawa aktualne świadectwo przeglądu. Ten dokument potwierdza, że pojazd jest w odpowiednim stanie technicznym i spełnia wszelkie wymagania bezpieczeństwa.

4. Dowód tożsamości – Właściciel pojazdu musi dostarczyć dokument tożsamości, taki jak dowód osobisty lub paszport. Jest to wymagane w celu potwierdzenia tożsamości i uprawnień kierowcy.

Data dodania: 21-09-2023

Zostaw Komentarz:


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)PODOBNE Firmy


WIĘCEJ

TanieMilitaria.pl

Lasek Brzozowy, 13 - Warszawa

WIĘCEJ

Libido Rank

Jerozolimskie, 54 - Warszawa

WIĘCEJ

Paul Dental Centrum Stomatologii

Legionów, 68 - Wołomin