KATALOG

Kabiny dla palących


Kabiny dla Palaczy
NIP:
WWW: https://kabinydlapalaczy.eu/
Miasto: Mogilany
Adres: Dębowa 8
Kod pocztowy: 32-031
Telefon: +48 501 333 256Opis:

Twoim zdaniem, podzielenie restauracji na salę dla palących oraz dla niepalących nie jest dobrym rozwiązaniem? Alternatywą dla tego pomysłu, jest zainwestowanie w kabiny dla palących. Wówczas każdy niepalący klient restauracji nie musi się martwić, iż nie znajdzie miejsca dla siebie w sali dla niepalących i będzie skazany na wdychanie dymu papierosowego w przeciwległej sali.

KASOgroup tworzy kabiny dla palaczy, które są gotowe do zastosowania nie tylko w restauracji. Za pośrednictwem strony internetowej kabinydlapalaczy.eu możesz zaopatrzyć się w kabiny, które z powodzeniem można stosować również w:

  • różnego rodzaju biurach - wówczas pracownicy nie muszą ubierać się w odzież wierzchnią i wychodzić przed budynek za każdym razem, gdy mają ochotę na papierosa;
  • hotelach - jest to szczególnie korzystne, ponieważ goście, którzy palą papierosy, uważają za kłopotliwe wychodzenie na zewnątrz w celu zapalenia, gdy zatrzymali się na przykład na piątym piętrze w hotelu. Dzięki kabinie wewnątrz hotelu, nie będą mieli takiej potrzeby.
Data dodania: 12-02-2018

Zostaw Komentarz:


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)PODOBNE Firmy


WIĘCEJ

AGTOM s. z o.o.

Władysława Jagiełły, 6 - Kraków

WIĘCEJ

Stalgar

Siewna, 21C - Kraków

WIĘCEJ

F. H. U. P. M&M

Radziszowska, 44 - Skawina