KATALOG
DentiCo
NIP: 583 263 32 50
WWW: https://www.dentico.eu/
Miasto: Gdańsk
Adres: Kołobrzeska 5
Kod pocztowy: 80-390
Telefon: +48 58 557 77 77Opis:

Gabinet stomatologiczny DentiCO to zespół zgranych lekarzy dentystów, którzy specjalizują się w wielu dziedzinach stomatologii. Nieustannie podnoszą oni swoje kwalifikacje - uczestniczą w kursach, szkoleniach z zakresu wybranych dziedzin tej nauki. 

W codziennej praktyce stomatologicznej lekarze stosują nowoczesne metody leczenia, korzystając z najnowocześniejszego sprzętu stawiając na sprawdzone, najwyższej jakości materiały. W tym gabinecie na pewno uzyskasz profesjonalną pomoc i kompletny plan leczenia. 

Ponadto każdy z lekarzy charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą, dzięki czemu współpraca z Pacjentem zawsze przebiega w miłej atmosferze. To, co wyróżnia tę placówkę na tle konkurencji, to indywidualne podejście do każdego Klienta. 

Jeśli więc nadal szukasz dobrego dentysty w Gdańsku, wejdź na stronę internetową dentico.eu i zapoznaj się ze szczegółami oferty!

Data dodania: 21-01-2018

Zostaw Komentarz:


Korzystałem z usług tego gabinetu stomatologicznego i muszę przyznać, że potrafią tam zadbać o pozytywną atmosferę podczas leczenia. Dysponują nowoczesnym sprzętem, a co za tym idzie - najnowszymi sposobami na to, by twoje zęby były zdrowe.
By:edredror
Data:2018-07-12 11:29:14
Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)PODOBNE Firmy


WIĘCEJ

Sklep Medyk

Biegańskiego, 10 - Gdańsk

WIĘCEJ

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Gaffke

Staromiejska, 14 - Lębork

WIĘCEJ

DetoksVIP

Wały Piastowskie, 1 - Gdańsk