KATALOG

Sejfy


sejf-szafanabron.pl
NIP: 123-051-23-65
WWW: https://www.sejf-szafanabron.pl/
Miasto: Wólka Kosowska
Adres: Nadrzeczna 14a
Kod pocztowy: 05-552
Telefon: 501-516-789Opis:

Sejf jest przydatnym wyposażeniem banków, przedsiębiorstw, a także domów prywatnych. Pozwala na bezpieczne przechowanie pieniędzy lub innych kosztowności i uniknięcie przejęcia ich przez niepowołane osoby. Cenionym dystrybutorem sejfów jest sklep Tutus, oferujący modele zaufanych marek, takich jak np. Konsmetal, Polaszek czy Szybal. Ich produkty odznaczają się wysoką jakością i zaawansowanymi zabezpieczeniami.

Tutus oferuje sejfy różnego rodzaju: ścienne, wrzutowe, kasjerskie, a także modele w postaci pancernych szaf na broń czy na dokumenty. Dzięki bogatemu asortymentowi firma może zaopatrzyć klientów o różnych wymaganiach. Umożliwia im również wybór między różnymi klasami produktów. Warto jednak zaznaczyć, że nawet modele w najniższych cenach spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa. Szczegóły oferty sklepu Tutus dostępne są na stronie sejf-szafanabron.pl.

Data dodania: 20-12-2017

Zostaw Komentarz:


W każdym domu powinien być sejf, w których powinno się przetrzymywać bezcenne przedmioty, żeby dodatkowo się zabezpieczyć się przed włamaniem
By:Andre
Data:2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)PODOBNE Firmy


WIĘCEJ

TanieMilitaria.pl

Lasek Brzozowy, 13 - Warszawa

WIĘCEJ

Libido Rank

Jerozolimskie, 54 - Warszawa

WIĘCEJ

Paul Dental Centrum Stomatologii

Legionów, 68 - Wołomin