KATALOG

Dotacje b+r


Ayming Polska Sp. z o.o.
NIP:
WWW: https://www.ayming.pl/
Miasto: Warszawa
Adres: Al. Jerozolimskie 63
Kod pocztowy: 00--69
Telefon: +48 22 330 60 00Opis:

Jeżeli interesują cię dotacje b+r, z pewnością zainteresuje cię zakres działalności firmy Anyming Polska. Zapoznać się z nim można na stronie anyming.pl. Warto podkreślić, że Anyming Polska to przedsiębiorstwo, które przewodniczy zespołowi Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan ds. tworzenia w Polsce ulgi podatkowej na działalność badawczo rozwojową (inaczej ulga B+R). Co ważne, rocznie Anyming wykonuje więcej niż 15000 projektów dotyczących pozyskiwania funduszy unijnych i ulgi na działalność B+R, oczywiście mowa o skali globalnej.

Wypada nadmienić, że ważne miejsce w ofercie Anyming Polska zajmują szkolenia dedykowane osobom pracującym w działach finansowo księgowych. Podczas kursów poruszana jest między innymi tematyka dotycząca regulacji związanych z podatkiem vat. Uczestnicy szkoleń zapoznają się z przepisami prawnymi, które obowiązują w poszczególnych krajach należących do Unii Europejskiej.

Data dodania: 24-12-2017

Zostaw Komentarz:


Ayming Polska to jedni z lepszych doradców na rynku, m.in. w zakresie dotacji na badania i rozwój. Z nimi naprawdę można rozwinąć skrzydła w biznesie. :)
By:ildinel
Data:2019-04-30 14:54:10
Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)PODOBNE Firmy


WIĘCEJ

TanieMilitaria.pl

Lasek Brzozowy, 13 - Warszawa

WIĘCEJ

Libido Rank

Jerozolimskie, 54 - Warszawa

WIĘCEJ

Paul Dental Centrum Stomatologii

Legionów, 68 - Wołomin