KATALOG

Ośrodki odwykowe


Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.
NIP: 888-305-90-58
WWW: https://klinika.osrodek-oaza.pl/
Miasto: Choceń
Adres: Ługowiska 1
Kod pocztowy: 87-850
Telefon: 721 70 70 70Opis:

Jesteś osobą chorą na alkoholizm, seksoholizm lub jakąkolwiek inną formę uzależnienia? Czujesz, że Twoje życie wymyka się spod kontroli i nie możesz tego powstrzymać? A może szukasz w okolicach Płocka pomocy dla bliskiej Ci osoby, która popada coraz głębiej w nałóg? W takim razie powinieneś skorzystać z oferty profesjonalnego ośrodka terapii uzależnień.

Choć często jest tak, że ośrodki odwykowe kojarzą się z bólem i brakiem zrozumienia dla chorych, to w przypadku tego, który można znaleźć pod adresem klinika.osrodek-oaza.pl, rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Kadra jest całkowicie empatyczna, a przede wszystkim doskonale rozumiejąca naturę problemu nałogów. Dzięki nim mnóstwo ludzi mogło poczuć się na nowo wolnymi od swoich uzależnień.

Aby skorzystać z ich oferty, wystarczy się skontaktować z nimi przez podaną stronę. Można tam znaleźć dokładną lokalizację ośrodka, opis ich działalności, a także bloga, który stanowi doskonałe źródło rzetelnych informacji na temat różnych form uzależnienia. Oprócz tego można się przekonać, w jak malowniczym miejscu jest położony ośrodek.

Data dodania: 05-04-2019

Zostaw Komentarz:


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)PODOBNE Firmy


WIĘCEJ

ODEKA SIMP FF

Toruńska, 286 - Bydgoszcz

WIĘCEJ

Wident

Szubińska, 93 - Bydgoszcz

WIĘCEJ

Kancelaria Daniel Woźny

Słowackiego, 1 - Bydgoszcz