KATALOG
„Bartosiak & Wspólnicy” sp.k. Kancelaria Adwokacka
NIP: 521 359 62 03
WWW: http://adwokacka-kancelaria.info/
Miasto: Warszawa
Adres: Solidarności 119
Kod pocztowy: 00-897
Telefon: 22 308 55 00Opis:

Wbrew pozorom ustalenie, jakie składniki majątku należą do rozwodzących się małżonków nie jest wcale takie proste. Często wymaga to pomocy ze strony prawników, znających obowiązujące przepisy. Wśród usług kancelarii Bartosiak & Wspólnicy znajduje się między innymi podział majątku w Warszawie i okolicach. 

W ramach pomocy prawnej w tej kwestii adwokaci skonsultują sprawę z klientem, pomogą ustalić jakie przedmioty, o jakiej wartości zaliczają się do jego własności oraz co powinien przekazać drugiej stronie lub odwrotnie. Pomoc prawna odbywa się na podstawie znajomości aktualnych przepisów i dokładnej analizie konkretnego przypadku. 

Adwokat zajmie się przygotowaniem niezbędnych pism procesowych (np. wszczynających postępowanie w danej sprawie), kontaktem z prawnikiem drugiej strony sporu czy reprezentowaniem klienta przed instytucjami i urzędami. 

Data dodania: 27-05-2018

Zostaw Komentarz:


Myślę, że dobór odpowiedniej pomocy prawnej w przypadku rozwodu jest sprawą kluczową. Np. w kwestii podziału majątku mamy możliwość uzyskania merytorycznej pomocy w kancelarii „Bartosiak & Wspólnicy”.
By:cantu
Data:2018-08-13 08:08:40
Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)PODOBNE Firmy


WIĘCEJ

TanieMilitaria.pl

Lasek Brzozowy, 13 - Warszawa

WIĘCEJ

Mish Mash Hostel

Nowogrodzka, 42 - Warszawa

WIĘCEJ

Libido Rank

Jerozolimskie, 54 - Warszawa