KATALOG

Spray do penisa


GOLDEN TRADE LTD
NIP:
WWW: https://intymnosc.pl/
Miasto: London
Adres: RUCKHOLT ROAD 2A
Kod pocztowy: E1-0 5
Telefon: (22) 304 71 13Opis:

Sposobów na przedwczesny wytrysk jest wiele i są to na pewno lepsze metody niż usilne powstrzymywanie się przed ejakulacją, które prowadzi do frustracji i nieznośnej presji. Wiele z nich przedstawia sklep Intymność.pl. Są to starannie wyselekcjonowane, najlepsze na rynku produkty, mające za zadanie przedłużyć stosunek i uchronić przed zbyt szybką ejakulacją. Wykorzystują różne zjawiska, wzmacniając erekcję czy znieczulając penisa, a nieraz nawet łącząc je, przez co ich skuteczność jest niezaprzeczalna.

Sklep ten warto odwiedzić tym bardziej, że oferuje on nie tylko tabletki. Nie wszyscy panowie podejdą z entuzjazmem do zażywania pigułek, szczególnie jeśli nie chcą sobie zaszkodzić. Co prawda produkty te są bezpieczne, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać alternatywę dla nich w postaci środków do stosowania zewnętrznego, na przykład spray do penisa. Jest on łatwy w zastosowaniu i pozwala szybko uzyskać oczekiwany efekt.

Data dodania: 26-06-2018

Zostaw Komentarz:


Intymnosc.pl to drogeria erotyczna ze sporym wyborem asortymentu. Ja robię tu dyskretne zakupy, już od jakiegoś czasu, i mogę wam powiedzieć, że skutecznie podniosły one jakość mojego pożycia intymnego.
By:testa
Data:2018-10-04 08:43:13
Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)PODOBNE Firmy


WIĘCEJ

Corby Private Medical Centre

Pytchley Court, 8 - Corby

WIĘCEJ

Euro Furniture

Dalston Gardens, 16 - Stanmore, London

WIĘCEJ

Robert Marchel

MONKCHESTER ROAD, 34 - Newcastle upon Tyne