KATALOG
MultiMasz
NIP: PL6192012283
WWW: https://www.multimasz.pl/
Miasto: Bralin
Adres: Wrocławska 96
Kod pocztowy: 63-640
Telefon: 62 7915150Opis:

Musisz naprawić uszkodzony układ chłodzenia w starej tokarce i nie wiesz, gdzie znaleźć do niej nowe części zamienne? Zapoznaj się z asortymentem firmy MultiMasz i sprawdź, czy nie dysponuje ona częściami, których właśnie potrzebujesz.

Firma produkuje i sprzedaje wiele różnych części i akcesoriów do obrabiarek przemysłowych. Są to m.in. takie podzespoły techniczne jak węże, pompki, dozowniki czy układy centralnego smarowania. Jeśli zatem potrzebna jest Ci nowa elektropompka chłodziwa i oleju, w magazynach firmy z pewnością znajdziesz model dopasowany do własnych potrzeb.

Warto podkreślić, że firma prócz sprzedaży części zamiennych do maszyn przemysłowych, zajmuje się również ich naprawami. Możesz zatem zlecić firmie wymianę uszkodzonego elementu technicznego maszyny lub poprosić o jej gruntowną modernizację, w tym o doposażenie jej w dodatkowe osłony czy systemy awaryjne, które zwiększą bezpieczeństwo pracy.

Data dodania: 09-07-2018

Zostaw Komentarz:


Części do tokarek, które możemy nabyć w Multimasz, to gwarancja wysokiej jakości, dzięki temu nasz sprzet działa niezawodnie.
By:yathalac
Data:2018-10-03 09:02:19
Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)PODOBNE Firmy


WIĘCEJ

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Kostrzyńska, 33 - Pobiedziska

WIĘCEJ

Zwrotnik Raka Portal Onkologiczny

Powstańców Wielkopolskich, 16 - Poznań

WIĘCEJ

Varia

Witkowa, 3 - Rokietnica k/Poznania