KATALOG
HappySkin Iwona Poliwka
NIP:
WWW: https://naturalharmony.pl
Miasto: Warszawa
Adres: Pilchowicka 27
Kod pocztowy: 02--17
Telefon: +48 603 325174Opis:

Świadomość społeczna na temat zasadności zdrowego odżywiania stopniowo staje się coraz większa. Rosnący popyt na zdrowe produkty sprawia też, że coraz łatwiej jest je kupić, jednak nie dotyczy to jeszcze wszystkich artykułów. Gdy jednakże nie można czegoś znaleźć, nic nie stoi na przeszkodzie, by kupić to online. Jeśli przy tym na miejsce zakupów wybierze się sklep Natural Harmony, może to być jeszcze wygodniejsze i bardziej ekonomiczne niż tradycyjna forma zakupów.

Przede wszystkim jednak sklep ten ma bardzo bogaty wybór produktów żywnościowych. W jego ofercie można znaleźć artykuły z różnych stron świata, często zupełnie nieznane osobom, które nie zgłębiły jeszcze wystarczająco tej tematyki. Są to też produkty, na które jest duże zapotrzebowanie, ale które mimo to dość trudno jest kupić w zwykłych sklepach. Przykładem tego może być mazeina - skrobia kukurydziana, ważna zwłaszcza w diecie Dukana.

Data dodania: 07-05-2018

Zostaw Komentarz:


HappySkin Iwona Poliwka to firma z naturalnymi produktami w którym kupiłam mazeinę. Stosuję tą skrobię kukurydzianą regularnie.
By:Viga
Data:2018-06-05 08:33:53
Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)PODOBNE Firmy


WIĘCEJ

TanieMilitaria.pl

Lasek Brzozowy, 13 - Warszawa

WIĘCEJ

Mish Mash Hostel

Nowogrodzka, 42 - Warszawa

WIĘCEJ

Libido Rank

Jerozolimskie, 54 - Warszawa