KATALOG
Auto-Blak
NIP: 1230950444
WWW: https://auto-blak.pl/
Miasto: Warszawa
Adres: Farbiarska 25a
Kod pocztowy: 02-862
Telefon: +48 22 899 19 66Opis:

Jeśli interesuje Cię ASO Skoda w Warszawie, powinieneś zajrzeć na stronę auto-blak.pl, gdzie możesz zapoznać się dokładnie z ofertą przygotowaną przez firmę, która może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie. Oferuje ona profesjonalnie wykonane przeglądy mechaniczne, a także zajmuje się zgłoszeniami i likwidacją szkód komunikacyjnych. W jej ofercie można też znaleźć oryginalne części zamienne, których jakość została potwierdzona.

Dodatkowo firma AUTO-BLAK posiada w swojej ofercie wynajem samochodów. Z jej oferty korzystają zarówno osoby, których własny samochód jest w naprawie lub wybierają się w dłuższą podróż i potrzebują lepszego samochodu. Oferowane modele do wyposażenia są stosunkowo nowe, dlatego z powodzeniem sprawdzają się na drodze. Z pewnością warto skorzystać z oferty przygotowanej przez tę firmę.

Data dodania: 15-02-2018

Zostaw Komentarz:


W tym ASO serwisuje swojego Seata i na jakość świadczonych usług nie powiem złego słowa. Cały zespół pracowników Auto-Blak pracuje na to, żeby klienci byli zadowoleni z serwisu - wiedzieli do kogo się zwrócić po pomoc kiedy zdarzy się niespodziewana awaria.
By:cantise
Data:2018-08-09 13:34:05
Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)PODOBNE Firmy


WIĘCEJ

TanieMilitaria.pl

Lasek Brzozowy, 13 - Warszawa

WIĘCEJ

Mish Mash Hostel

Nowogrodzka, 42 - Warszawa

WIĘCEJ

Libido Rank

Jerozolimskie, 54 - Warszawa