KATALOG
Robert Marchel
NIP:
WWW: https://www.jakzdobywac.pl/
Miasto: Newcastle upon Tyne
Adres: MONKCHESTER ROAD 34
Kod pocztowy: NE-6 2
Telefon:Opis:

Nie ma chyba trudniejszej próby dla związku niż zdrada jednego z partnerów. W wielu przypadkach tak poważne nadużycie zaufania oznacza definitywny koniec relacji, niektórzy jednak starają się ratować swój związek, zwłaszcza gdy jest on długoletni lub rozstanie oznacza diametralne, trudne zmiany. Tak naprawdę o każdy związek może być warto walczyć, ale jak to zrobić?

Odbudowanie dobrej relacji po takim wydarzeniu nie jest łatwe, warto więc skorzystać w tym z fachowej pomocy. Porad, jak ratować związek po zdradzie, udziela w swych publikacjach znany specjalista relacji międzyludzkich. Jego wskazówki dotyczące tego tematu można znaleźć na stronie. Po zapoznaniu się z nimi łatwiej będzie wytyczyć sobie strategię działania, oczywiście gdy już podejmie się decyzję, że chce się ratować ten związek.

Data dodania: 29-12-2017

Zostaw Komentarz:


Samemu trudno się uporać z ratowaniem związku po zdradzie, dlatego dobrze zdać się na specjalistów od relacji międzyludzkich. Pomoże to nam m.in. opracować strategię, dzięki której uda nam się zażegnać kryzys.
By:lisol
Data:2018-07-12 11:29:14
Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)PODOBNE Firmy


WIĘCEJ

Corby Private Medical Centre

Pytchley Court, 8 - Corby

WIĘCEJ

Euro Furniture

Dalston Gardens, 16 - Stanmore, London

WIĘCEJ

GOLDEN TRADE LTD

RUCKHOLT ROAD, 2A - London