KATALOG
Słoneczny Brzeg Skorzęcin
NIP:
WWW: https://skorzecin.org.pl/
Miasto: Skorzęcin
Adres: Plażowa 1
Kod pocztowy: 62-230
Telefon: 730-245-385Opis:

Sporo klientów już wie, że Słoneczny Brzeg to szansa na udane wakacje w niskiej cenie. Jednocześnie nie ma powodów, aby martwić się o komfort. Ten będzie zawsze doskonały, albowiem wszystkie domki zostały odpowiednio urządzone. Na ich wyposażeniu znalazły się wygodne łóżka, praktyczne meble, pełne zaplecze kuchenne czy telewizory z szerokim wyborem kanałów. Jedyne, co trzeba zrobić to zawczasu zarezerwować pobyt, albowiem zainteresowanie ośrodkiem jest bardzo duże praktycznie przez cały rok.

Świetne warunki i piękne otoczenie jakie zapewnia Wielkopolska powodują, że do tej oferty coraz chętniej sięgają wczasowicze spoza regionu. Z ich punktu widzenia tanie domki letniskowe w Skorzęcinie są znakomitym kompromisem między wysokim standardem pobytu a korzystnym cennikiem. W sezonie letnim na miejscu pojawia się ogromna rzesza turystów, jacy bez wyjątku są zainteresowani efektywnym wypoczynkiem w przyjaznej atmosferze.

Data dodania: 10-12-2017

Zostaw Komentarz:


Słoneczny Brzeg Skorzęcin to miejsce lokalizacji tanich domków letniskowych. Miałam tą przyjemność spędzić kilka nocek w tych domkach. Było rewelacyjnie.
By:Ninka
Data:2018-06-06 14:50:08
Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)PODOBNE Firmy


WIĘCEJ

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Kostrzyńska, 33 - Pobiedziska

WIĘCEJ

Zwrotnik Raka Portal Onkologiczny

Powstańców Wielkopolskich, 16 - Poznań

WIĘCEJ

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Bogusławskiego, 11 - Poznań