KATALOG
PartyShop Congee.pl
NIP: 852-262-61-68
WWW: https://congee.pl
Miasto: Chojnice
Adres: Zakładowa 18
Kod pocztowy: 89-620
Telefon: 914882882Opis:

Wiele matek przeżywa katusze, gdy przychodzi do organizowanych w szkołach balów przebierańców czy karnawałowych. Stworzenie idealnego stroju dla pociechy wymaga nie tylko umiejętności, ale także i cierpliwości oraz czasu. Jak ułatwić sobie zadanie? Wystarczy zajrzeć na stronę sklepu congee.pl i wybrać jedno z dziesiątek przebrań idealnych dla każdego malucha! 

Jeśli Twoja pociecha marzy o tym, aby na jeden wieczór zamienić się w ziemniaka, więźnia, zombie, wróżkę czy policjanta, a nawet NEMO z filmu animowanego, to z congee.pl jesteś w stanie spełnić jego marzenie!  Wybieraj spośród oryginalnych strojów i akcesoriów, które sprawią, że Twoje dziecko będzie się uśmiechać całą noc! Zapomnij o samodzielnym szyciu kostiumu, gdy w atrakcyjnej cenie możesz kupić go na congee.pl! Wejdź na stronę sklepu już dziś i zamów strój, dzięki któremu ten bal przebierańców na długo pozostanie w pamięci Twojej pociechy!   

Data dodania: 07-01-2018

Zostaw Komentarz:


Dobrze, że istnieje możliwość zakupu stroju dla dzieci, gdyż to bardzo ułatwia życie nam rodzicom. Równocześnie dzieci mogą, dzięki temu przebraniu, poczuć się jak ulubiona postać z bajki. :)
By:itica
Data:2018-03-15 11:12:41
Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)PODOBNE Firmy


WIĘCEJ

Podatkiwspolce.pl

-, - - Gdańsk

WIĘCEJ

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński

Plażowa, 15 - Straszyn

WIĘCEJ

DentiCo

Kołobrzeska, 5 - Gdańsk