Planując założyć własne biuro lub dowolny gabinet jego właściciel "/>
KATALOG

Aranżacje wnętrz Gdynia


ARTEMIA Design
NIP: 5641705820
WWW: http://artemiadesign.pl/
Miasto: Gdańsk
Adres: A. Słonimskiego 6
Kod pocztowy: 80-001
Telefon: 608617731Opis:

Planując założyć własne biuro lub dowolny gabinet jego właściciel powinien mieć na uwadze nie tylko urodę wnętrza, ale przede wszystkim jego ergonomię. Nie jest istotne, czy będzie pracował w nim sam, czy też będzie zatrudniał inne osoby, pomieszczenia powinny być tak pomyślane, aby każdy czuł się w nim dobrze. Aranżacje wnętrz w Gdyni wykonuje pracownia projektowa ze strony artemiadesign.pl, zatrudniająca doskonałych fachowców w dziedzinie architektury, aranżacji i dekorowania wnętrz, którzy z łatwością zaprojektują wygodny i przyjazny wystrój zgodny z przeznaczeniem pomieszczenia.

Każdy z projektantów może także zająć się nadzorem nad realizacją projektu czy  modernizacją lokalu. Jest to zwłaszcza wygodne dla osób, które nie dysponują odpowiednią ilością czasu, aby dopilnować postępu prac. Można także skorzystać ze wskazówek dekoratora, który z łatwością dobierze oświetlenie czy inne drobiazgi, nadające wnętrzu odpowiedni klimat.

Data dodania: 02-02-2018

Zostaw Komentarz:


Biuro projektowe opisane powyżej jest very profesjonalne. Zrobili mi projekt aranżacji wnętrza mojego mieszkania i jestem im za te innowacyjne rozwiązania bardzo wdzięczny.
By:Nicole Kaźmierczak
Data:2018-09-10 11:19:24
Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)PODOBNE Firmy


WIĘCEJ

PartyShop Congee.pl

Zakładowa, 18 - Chojnice

WIĘCEJ

Podatkiwspolce.pl

-, - - Gdańsk

WIĘCEJ

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński

Plażowa, 15 - Straszyn